مهاجرت کاری به امارات متحده عربی

مطالب اخیر

اغلب دبی یا امارات را برای مقاصد تفریحی انتخاب می‌کنند؛ اما دبی شهری است با فرهنگ چندملیتی خود که گزینه‌ای ایده‌آل برای زندگی و کار خواهد بود.

سوالات متداول

زمانی که شما تحت حمایت ما سفر کنید، ما دو سال ویزای کاری را که زیرنظر وزارت منابع انسانی، مهاجرت و کار دبی است در نظر می‌گیریم.

بله، شما می توانید به طور قانونی در امارات متحده عربی به صورت فریلنس یا آزاد کار کنید. چرا که ما مجوز وزارت کار امارات را داریم که به دارندگان ویزا اجازه می‌دهد با مشتری‌های مختلف کار کنند.

برای اپلای ویزای فریلنسری، شما به این مدارک نیاز خواهید داشت: کپی پاسپورت، عکس، فرم کامل تقاضانامه، مدارک تایید شده‌ی تحصیلی، و توانایی تمکن مالی برای سال اول کاریابی.

قطعاً بله. برای اتمام این فرآیند، از شما خواسته می‌شود که طبقه‌بندی شغلی از حامی و/یا کارفرمای خود ارائه دهید.

بله! برای سرپرستی خانواده‌تان شما نیاز دارید به تضمین‌نامه دولتی از وزارت کار که حداقل دست‌مزد ۴ هزار درهم را تضمین کند.

اگر شما نیاز به همکاری در ثبت درخواست و امور مالی دارید، ما می‌توانیم این امر را برای خدمات شما تضمین کنیم. مبلغ فاکتور را پس از دریافت از مشتری به حساب بانکی شما واریز می‌کنیم و از کلیه گزارش‌های مالیات بر ارزش افزوده و رعایت مفاد آن نگاه‌داری می‌کنیم.

مبلغی در حدود ۱۳ هزار درهم برای پیشبرد کارها لازم است.

نرخ موفّقیّت شرکت داینامیک فریلنسر در حدود ۹۵٪ است که این امر یعنی اکثر پرونده‌ها قبول شده‌اند.

خیر. تنها حدود ۱۰۰۰ درهم که برای کارهای اداری و سفارتی است از مبلغ دریافتی ۱۳ هزار درهم کسر می‌شود و مابقی پول بازگردانده می‌شود.

معمولاً بین ۳ تا ۴ هفته طول می‌کشد که ما می‌کوشیم همه‌چیز در بهترین حالت خود انجام شود.

قطعاً. شما در صورت یافتن شغل، تأسیس شرکت، راه‌اندازی استارت‌آپ، استخدام در دولت امارات و یا داشتن کار فریلنس می‌توانید، اقامت خود را دائمی کنید.

بله. بدون شک شما تحت پوشش خدمات درمانی کاملی قرار می‌گیرید تا در صورت بروز هرگونه مشکل هزینه‌های گزافی را متحمل نشوید.

بله. شما می‌توانید با این مهاجرت کاری، شناسه‌ی ملی امارات نیز داشته باشید.

شما در صورت دریافت ویزای کاری قطعاً می‌توانید حسابی بانکی داشته باشید که به سیستم سویفت متصل است و امکان مبادلات بین‌المللی را در خود دارد.