کار و زندگی در دبی؛ مزایا و فرصت‌ها

اغلب دبی یا امارات را برای مقاصد تفریحی انتخاب می‌کنند؛ اما دبی شهری است با فرهنگ چندملیتی خود که گزینه‌ای ایده‌آل برای زندگی و کار خواهد بود.

تاریخچه امارات و آمارهای منتشر شده‌ نشان از آن دارد که این کشور در طی چند دهه اخیر همواره پیشرفت کرده و تکامل یافته است. این برای اشخاصی که می‌خواهند یک زندگی با ثبات داشته باشند، امر بسیار مهمی است؛ چرا که ثبات در سیستم اقتصادی و سیاسی می‌تواند سطح رفاه کلی و امنیت شغلی را نیز افزایش دهد. بنابراین امارات و به ویژه دبی را هیچ دست کم نگیرید. دبی به‌خاطر افق آینده‌نگر و فرهنگ پر جنب و جوشش، مقصدی ایده‌آلی برای مهاجرت کاری، داشتن زندگی مدرن، امنیت شغلی و نوعی بهشت مالیاتی خواهد بود. در ادامه، چند و چون مزایایی را که دبی ارائه می‌دهد، بررسی می‌کنیم.

دبی شهر فرصت‌ها و چشم‌اندازهای روشن

زندگی، کار و تحصیل به واسطه‌ی جذابیت دبی برای شرکت‌های بین‌المللی کیفیت بالایی دارد. از همین‌رو، یافتن مکانی که بتواند آینده خود و خانواده‌تان را با درصد موفقیت بالایی تضمین کند، در نوع خودش یک غنیمت هم محسوب می‌شود. در این نوشتار قرار است درباره‌ی درآمد بدون مالیات، چشم‌اندازهای جهانی، داشتن یک جامعه فریلنسری غنی و چشم‌انداز تجاری کمی بیشتر بگوییم. همراه‌مان بمانید.
بهشتی مالیاتی درآمد بدون مالیات
هر ریالی که در می‌آورید را برای خودتان نگاه دارید. همه ما می‌دانیم که کسب درآمد یک چیز است، اما نگه داشتن هر قِران یک مزیت مالی کم‌نظیر است. در امارات متحده عربی، از جمله دبی، نرخ مالیات بر درآمد شخصی ۰٪ است و این بدان معنی خواهد بود که درهم‌هایی که به سختی به دست آورده‌اید در جیب خودتان باقی می‌ماند و می‌توانید از ثمره کامل کار خود لذت برده و آینده مالی روشن‌تری داشته باشید.
چشم‌انداز جهانی و شبکه‌های گسترده شغلی و کاری
سرمایه‌گذاری‌های هنگفت در زیرساخت‌ها و تسهیلات ریز و درشت در دبی باعث شده است که صدها متخصص از سرتاسر جهان جذب این کلان‌شهر شوند. همین امر به خودی خود باعث می‌شود که شما بتوانید، در چنین مکانی نخبگان صنعتی، هنری و تجاری را ببینید و به دنبال آن، شبکه‌ای از روابط پویایی بسازید که بتواند کسب و کار یا درجه شغلی شما را افزایش دهد. جذب آدم‌‌های متخصص یعنی، جذب ایده و ایده اگر منجر به توسعه پایدار شود دست‌کم می‌تواند موجب رشد سریع‌ و بهبود بیشتر شود.
جامعه فریلنسری غنی در دبی
اگر آزادکار باشید یا فریلنسر، دبی یک محیط حمایتی خوب برای فریلنسرهاست. چنان‌که پیوستن به جامعه فریلنسر امارات متحده عربی درها را به روی منابع و فرصت‌های ارزشمند جدید باز می‌کند. مثلاً برنامه‌های منتورینگی که این انجمن‌های حمایتی برگذار می‌کنند، بینش‌هایی را از کارشناسان موفق صنعت ارائه می‌دهد تا بتوانید بهترین تصمیمات ممکن را بگیرید. هم‌چنین رویدادهای که شما را به افراد همفکر و همکار متصل می‌کند تا بتوانید، آگاهی و کسب وکارتان را گسترش دهید.
چشم انداز تجاری پر رونق
محیط تجاری پر رفت و آمد دبی زمینه مناسبی برای موفقیت کارجویان است. این شهر شرکت‌های بین‌المللی زیادی را به خود جذب کرده و می‌کند و دارای فرهنگ استارت‌آپی غنی‌ای است که مجموعه وسیعی از پروژه‌ها و همکاری‌های هیجان‌انگیز را ارائه می‌دهد. دبی فرصت‌های متنوعی را برای طراحان، نویسندگان، توسعه دهندگان و بازاریابان فراهم می‌کند تا مهارت های خود را به کار بگیرند و نامی برای خود دست و پا کنند. روحیه کارآفرینی این شهر به شما کمک می‌کند از پتانسیل خود حداکثر استفاده را ببرید و جا پای شغلی و مالی خودتان را محکم کنید. طبق آمار شاخص آسانی انجام کسب و کار، امارات رتبه‌ی شازندهم را کسب کرده است که نشان از ویژگی‌های بالفعل و بالقوه‌ی این کشور دارد.

نتیجه‌گیری

در خاتمه، دبی فرصت‌های بی‌نظیری را برای کارجویان فراهم می‌کند تا در محیطی عاری از مالیات‌های دست و پاگیر رشد کنند، از یک جامعه حامی بهره ببرند، و چشم‌انداز تجاری پررونقی را در پیش چشم ببینند. اگر به فکر کارجویی و مهاجرت کاری به دبی هستید، هرمس کپیتال اینجاست تا این فرآیند را بدون دردسر برای شما پیش ببرد. تیم متخصص ما در راهنمایی افراد از طریق دریافت ویزای فریلنسری و مجوز کار تخصص دارد و به شما این امکان را می‌دهد که بر روی حرفه خود تمرکز کنید.
شرکت Hermes FA با قیمت بی‌نظیر سیزده‌هزار درهم، امکان مهاجرت شما به دبی را فراهم می‌کند. پکیج ارائه‌شده توسط شرکت ما شامل:‌
– ویزا و اقامت دوساله دبی (قابل تمدید و تبدیل به اقامت دائم)
– امکان مهاجرت با خانواده
– بیمه کامل خدمات درمانی
– شناسه ملی امارات
– حساب بانکی بین‌المللی
– اقدام به یافتن موقعیت‌های شغلی مناسب و پیشنهاد به شما
– پیوستن به هاب فری‌لنسری برای – دسترسی به پروژه‌های اختصاصی
– پشتیبانی کامل از امور مالی و مالیاتی شما

در صورت داشتن سوال، می‌توانید سری به بخش سوالات متداول ما (در صفحه قبل) بزنید. همچنین، کارشناسان ما از طریق تلگرام و با آیدی https://t.me/HermesFAsupport پاسخ‌گوی تمامی سوالات شما خواهند بود.